سعید حامدنیا

سعید حامدنیا

رئیس هیئت مدیره

ایشان با مدرک دانشگاهی مهندسی برق و با 30 سال تجربه کاری در امور کارشناسی تعمیرات و تاسیسات، مدیریت کارخانه، مدیریت پروژه و مدیریت عامل چندین شرکت را عهده دار بوده است. در ۴ سال ابتدای شرکت IPS ایشان مدیر عامل این شرکت بوده و هم اکنون در سمت ریاست هیئت مدیره، مسئولیت خدمات مشاوره ای به کارکنان شرکت را برعهده دارد.

رضا عباس زاده

رضا عباس زاده

نایب رئیس هیئت مدیره

دارای مدرک دانشگاهی مهندسی صنایع بوده و مدت 25 سال تجربه فعالیت حرفه ای در امور مهندسی و ساخت شامل: کارشناسی برنامه ریزی، کنترل پروژه و مدیریت پروژه دارد. ایشان در سمت مدیر پروژه در شرکت IPS، مسئولیت اولین پروژه شرکت را بر عهده گرفت و مخازن کروی پالایشگاه اراک را طراحی و نصب نمود. سپس وظیفه بزرگ مدیریت هندور کل پالایشگاه اراک را داشت.در سال 93 به سمت مدیر عامل در شرکت مهندسی پتروسازه بین الملل نائل گردید و در سال 99 بعنوان نائب رئیس هیئت مدیره برگزیده شد.

سعید بغدادی

سعید بغدادی

مدیر عامل

ایشان فارغ التحصیل رشته مهندسی صنایع پتروشیمی بوده و طی ۱۵ سال تجربه کاری در شرکت IPS ، سابقه مدیریت چندین پروژه در صنایع نفت و گاز و پتروشیمی رو بر عهده داشته اند و از سال ۹۹ در سمت مدیرعامل منصوب گردیده اند.

کاوه حامدنیا

کاوه حامدنیا

قائم مقام مدیرعامل

دارای مدرک دانشگاهی مهندسی کامپیوتر می باشد. او در حال حاضر با 11 سال تجربه کاری موارد ذیل را در کارنامه خود دارد: طراحی و راه اندازی نرم افزار کنترل عملیات اجرایی پالایشگاه شازند اراک در مرحله هندور، مشارکت در ساخت قطعات مخازن کروی ابن سینا و مدیریت پروژه ساخت و نصب مخازن کروی در کشور تانزانیا، مدیریت پروژه ساخت و نصب مخازن کروی پلی نار تبریز، مدیریت پروژه ساخت و نصب یک دستگاه مخزن کروی سروش مهستان عسلویه.