سعید حامدنیا

سعید حامدنیا

رئیس هیئت مدیره

ایشان با مدرک دانشگاهی مهندسی برق و با 30 سال تجربه کاری در امور کارشناسی تعمیرات و تاسیسات، مدیریت کارخانه، مدیریت پروژه و مدیریت عامل چندین شرکت را عهده دار بوده است. در ۴ سال ابتدای شرکت IPS ایشان مدیر عامل این شرکت بوده و هم اکنون در سمت ریاست هیئت مدیره، مسئولیت خدمات مشاوره ای به کارکنان شرکت را برعهده دارد.

رضا عباس زاده

رضا عباس زاده

مدیرعامل و نایب رئیس هیئت مدیره

دارای مدرک دانشگاهی مهندسی صنایع بوده و مدت 23 سال تجربه فعالیت حرفه ای در امور مهندسی و ساخت شامل: کارشناسی برنامه ریزی، کنترل پروژه و مدیریت پروژه دارد. ایشان در سمت مدیر پروژه در شرکت IPS، مسئولیت اولین پروژه شرکت را بر عهده گرفت و مخازن کروی پالایشگاه اراک را طراحی و نصب نمود. سپس وظیفه بزرگ مدیریت هندور کل پالایشگاه اراک را داشت و اکنون بیش از 4 سال است که مدیریت عامل شرکت IPS را بر عهده دارد.

کاوه حامدنیا

کاوه حامدنیا

عضو هیئت مدیره و مدیریت مستقل واحد طرح و برنامه

دارای مدرک دانشگاهی مهندسی کامپیوتر می باشد. او در حال حاضر با 10 سال تجربه کاری موارد ذیل را در کارنامه خود دارد: طراحی و راه اندازی نرم افزار کنترل عملیات اجرایی پالایشگاه شازند اراک در مرحله هندور، مشارکت در ساخت قطعات مخازن کروی ابن سینا و مدیریت پروژه ساخت و نصب مخازن کروی در کشور تانزانیا.