اعضای هیئت مدیره

رضا عباس زاده

رئیس هیئت مدیره

دارای مدرک کارشناسی ارشد در رشته مهندسی صنایع و دارای سوابق حرفه ای در پروژه های مختلف صنعت نفت و گاز به مدت ۲۷ سال در امور مهندسی ، ساخت و مدیریت پروژه شامل: کارشناسی برنامه ریزی، کنترل پروژه و مدیریت پروژه داشته اند. ایشان در سمت مدیر پروژه در شرکت IPS، مسئولیت اولین پروژه شرکت را بر عهده گرفتند و مخازن کروی پالایشگاه اراک را طراحی و نصب نموده اند ، سپس وظیفه بزرگ مدیریت هندور کل پالایشگاه اراک را داشته اند ، در سال 93 به سمت مدیر عامل در شرکت مهندسی پتروسازه بین الملل نائل گردیده اند و در سال 99 بعنوان نائب رئیس هیئت مدیره منصوب شده و در سال 1402 در سمت رئیس هیئت مدیره برگزیده و هم اکنون در این سمت در شرکت مشغول به همکاری می باشند.

سعید بغدادی

مدیر عامل

ایشان فارغ التحصیل رشته مهندسی صنایع پتروشیمی بوده و طی ۱۷ سال تجربه کاری و ۱۴ سال حضور در شرکت IPS و پس از اجرا و مدیریت پروژه های مختلفی در صنایع نفت و گاز و پتروشیمی؛ از سال ۱۳۹۹ در سمت مدیرعامل منصوب گردیده اند.

کاوه حامدنیا

نایب رئیس هیئت مدیره و قائم مقام مدیر عامل

دارای مدرک دانشگاهی مهندسی کامپیوتر می باشد. او در حال حاضر با ۱۲ سال تجربه کاری موارد ذیل را در کارنامه خود دارد: طراحی و راه اندازی نرم افزار کنترل عملیات اجرایی پالایشگاه شازند اراک در مرحله هندور، مشارکت در ساخت قطعات مخازن کروی ابن سینا و مدیریت پروژه ساخت و نصب مخازن کروی در کشور تانزانیا، مدیریت پروژه ساخت و نصب مخازن کروی پلی نار تبریز، مدیریت پروژه ساخت و نصب یک دستگاه مخزن کروی سروش مهستان عسلویه. همچنین ایشان دارای مدرک مدیریت حرفه ای پروژه (PMP) از موسسه مدیریت پروژه آمریکا (PMI) هستند.

کتایون حامدنیا

عضو هیئت مدیره

ایشان فارغ التحصیل رشته اقتصاد بازرگانی و همچنین کارشناسی ارشد زبان آلمانی بوده و دارای 10 سال سابقه کاری می باشد و از سال 1402 به عنوان عضو هیئت مدیره منصوب گردیده است.